بهینه سازی سایت

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.


بهینه سازی سایت


سئو،وبیکس،بهینه سازی سایت


ساخت یک سایت این تضمین را به شما نمی دهد که بازدید انجام می شود.یعنی هیچ بیننده ای این تضمین را نمی دهد که سایت شما را بازدید کند.بهینه سازی سایت به این منظور انجام میشود تا مراجعه کننده سایت شما را زود به دست آورد. رقابت درمبحث سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو تقریبا بیست سال پیش آغاز شد.وعلت آن شرکت های قوی بود.در آن زمان لازم بود تا نام سایت خود را در موتور های جستجو وارد کنندتا توسط خزنده های مرور گرها ضبط شود.


سئو چیست؟

آن دسته از عمل هایی که به منظور افزایش رنکینگ یا آمدن در صفحات اول موتور های جستجو انجام میشود سئو گفته می شود.با توجه به آمار جهانی 75درصد کاربران به 7نتیجه اول را در موتور های جستجو مراجعه میکننند. تقریبا در دنیای امروز از جمله از بهترین روش های بازار یابی آمدن در گزینه های اول موتور های جستجو می باشد.که در کسب و کار های مختلف رقابت های شدیدی به وجود آورده است. از جمله کار هایی که باعث افزایش سئو می شود عبارتند از:

بازدید سایت: یعنی کسانی که در به مقصد رسیدن سایت یاری می کنند.

محبوبیت سایت:افزایش کسانی که شما یا سایت شما را می شناسند.

بالا بردن پیجرنک سایت: پیجرنک (عددی بین 0 تا 10) که گوگل با این کار سایتها را رتبه بندی می کند. این عدد هر قدر به 10 نزدیکتر باشد رتبه افزایش می یابد.

ربودن گوی سبقت از رقبا: با انجام این گزینه سایت شما به بیشترین اهداف خود رسیده است. گروه وبیکس این اعتماد را به شما می دهد تا با سئو کاران قوی و مجرب ،در هر جای موتور های جستجو که می خواهید قرار دهد.البته سئو نیاز به زمان در کسب و کار های پر رقابت است.