طراحی سایت سپهر شرق

  • کد محصول: sepehr
  • موجودی: در انبار
  • 0تومان


شرکت گسترش خدمات آتیه اندیشان سپهر شرق به عنوان یک شرکت خصوصی پیشگام در تولید انواع شمش های فولادی در زمینی به مساحت حدود 40 هکتار در سال 1388 در شهرک صنعتی خضرلو واقع در شهرستان عجب شیر باهدف اشتغال زایی برای 400 نفر وتولید 500 هزارتن به عنوان اولین تولید کننده شمال غرب احداث گردید این مجتمع با بهره گیری از تکنولوژی کوره های القای قابلیت تولید شمش های فولادی با سایز 150150 ، 130 130 ، 125*125 در طول های مختلف را داراست .
این شرکت با بهره گیری از 12 کوره القایی برای تهیه مذاب از آهن قراضه و ماشین آلات ریخته گری مداوم کیفیت مطلوب را سرلوحه خود قرار داده و تجهیز به آزمایشگاه کوانتومتری و آزمایشگاه آب شده که سرآمد تولید باکفیت در منطقه می باشد .
فرآیند های این شرکت اعم از تفکیک و فرآوری قراضه در 3 سایت فرآوری ، تهیه مذاب از قراضه در کوره های القایی ، انتقال مذاب به کوره های پاتیلی ، ریخته گری و برشکاری را به ترتیب شامل می شود .
نقاط قوت شرکت گسترش خدمات آتیه اندیشان سپهر شرق، دسترسی به جاده اصلی ترانزیت، خط آهن ، نیروگاه ، خطوط انتقال گاز و آب این شرکت را از سایر رقبا ممتاز ساخته است. مدیریت این مجتمع در راستایی تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی افزایش تولید باکیفیت ، کاهش ریسک های ایمنی و بهداشت وآلایندگی محیط زیست ، پیاد سازی و اخذ استاندارد های ملی و بین الملی رابه منظور مدیریت یکپارچه ، در رئوس استراتژی خود قرار داده است.نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محصولات مرتبط

طراحی سایت آریا ساروج خاوران

طراحی سایت آریا ساروج خاوران

شرکت ماشین سازی آریا ساروج خاوران به شماره ثبت 1178 یک شرکت مهندسی با تخصص ویژه در زمینه ساخت خطوط ت..

0تومان