طراحی سایت فروشگاه ساز

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.

طراحی سایت فروشگاه ساز


شرکت طراحی سایت فروشگاهی وبیکس با تکیه بر متخصصان و کادر فنی با تجربه اقدام به طراحی سایت فروشگاه ساز با امکانات نموده است . فروشگاه ساز راحت ترین گام برای راه اندازی یک سایت با امکانات بالا و قیمت مناسب برای شما می باشد که شما می توانید به راحتی آن را سفارش دهید .


مسلما امروزه بسیاری از افراد به فکر طراحی سایت فروشگاهی برای فروش محصولات خود هستند . با فروشگاه ساز وبیکس به راحتی می توانید دراین باره اقدام نمایید و در کمترین زمان سایت فروشگاهی برای خود تهیه نمایید . 


طراحی سایت فروشگاه ساز دارای مزایایی می باشد از جمله سرعت طراحی ، زیرا نمونه سایت از قبل تهیه شده است و شما تنها باید اطلاعات مربوط به محصولات خود را در آن وارد نمایید .

از دیگر ویژگی های طراحی سایت فروشگاه ساز این است که شما در همان ابتدا کار قالب سایت فروشگاهی را مشاهده نموده و می توانید انتخاب نمایید . در صورتی که در طراحی سایت فروشگاه حرفه ای عمده تغییرات بعد از طراحی و پیاده سازی اولیه سایت انجام می شود .

البته این سایت معایبی نیز می باشد از جمله اینکه در طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت فروشگاهی شما منحصر به فرد می باشد ولی در فروشگاه ساز ممکن است سایت شما نمونه ی مشابه دیگری نیز داشته باشد . 


طراحی سایت فروشگاه ساز وبیکس با امکانات بالا و قیمت مناسب می تواند در کمترین زمان طراحی و به شما تحویل داده شود . 


امکانات طراحی سایت فروشگاه ساز :


- قالب کاملا ریسپانسیو : با رواج گوشی های هوشمند نمایش درست سایت در انواع صفحه نمایش ها از جمله تبلت و گوشی های همراه ، امر مهمی می باشد . که این امر در قالب های طراحی سایت فروشگاه ساز وبیکس رعایت گردیده است . 


- گرافیک زیبا : تمامی سایت های موجود در فروشگاه ساز از طراحی ، مطابق با آخرین تکنولوژی های روز بهره می برند .


- بهینه سازی شده : طراحی سایت فروشگاه ساز توسط متخصصان وبیکس بهینه سازی شده و از کدهای بهینه و مطابق با آخرین فناوری ها استفاده شده است .


- سرعت سایت : سرعت سایت ها با رعایت اصولی بهینه سازی ، در حد مطلوبی بهینه شده و این سایت ها از سرعت لود مناسبی برخوردار هستند . همان طور که می دانید سرعت سایت از عوامل مهمی می باشد که در بحث سئو نیز دارای اهمیت می باشد . امکانات قالب های طراحی سایت فروشگاه ساز :


قالب های طراحی شده دارای امکاناتی می باشند که شما با توجه به نیاز خود می توانید آن ها را انتخاب نمایید . در ادامه به بیان این امکانات می پردازیم در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید .


1- صفحه ای اختصاصی برای هر محصول 

2- بخش مربوط به نقد و بررسی هر محصول

3- قسمت درج نظرات و پرسش و پاسخ مربوط به هر محصول

4- امکان درج امتیاز به هر محصول

5- دسته بندی محصولات

6- افزودن عکس و متن به تعداد نامحدود

7- مدیریت شیوه ارسال کالا

8- مدیریت نحوه پرداخت هزینه 

9-امکان تخفیف دهی به محصولات خاص در زمانی مشخص

10- امکان جستجو پیشرفته و فیلتر گذاری برای سهولت در فرآیند جستجو

11- امکان مقایسه چند محصول برای بررسی مشخصات

12- بخش کاربری کاربر پسند 

13- پنل ادمین با مدیریت آسان

14- آمار بازدید هر محصول 

15- آمار کامل سفارشات انجام شده ، برگشتی و معوقه 

و ...


طراحی سایت فروشگاه ساز وبیکس با امکان درج نامحدود کالا و دسته بندی با مدیریت آسان می توان انتخاب بسیار مناسبی برای فروشگاه اینترنتی شما باشد . برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .