طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر


قالب سایت دیجی کالا
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر


با موفقیت سایت فروشگاهی ، بسیاری از صنوف به فکر راه اندازی سایت فروشگاهی برای خود افتادند و با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی برای خود قدم در راه فروش در دنیای مجازی گذاشتند . شرکت طراحی سایت فروشگاهی وبیکس با سالها سابقه و فعالیت موفق در زمینه طراحی سایت فروشگاهی به طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر نیز اقدام نموده است . نمونه کارهای ما در را زمینه طراحی وب سایت فروشگاه کامپیوتر می توانید مشاهده نموده و با مقایسه امکانات انتخاب نمایید . 


از جمله سایت های فروشگاهی موفق در این عرصه سایت دیجی کالا می باشد که البته صرفا به طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر نمی باشد بلکه محصولات متنوع تری دارا می باشد . 

شما نیز با در نظر گرفتن امکاناتی که مد نظرتان است و مشاهده قالب های سایت فروشگاهی ما اولین گام را برای ساخت سایت فروشگاه اینترنتی تان برداید .


امکانات طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر :در ادامه به امکاناتی که یک سایت فروشگاه کامپیوتر نیاز دارد می پردازیم .


1- دسته بندی مناسب :

یکی از مهم ترین قسمت های یک سایت دسته بندی آن می باشد . مسلما یک کاربر با ورود به سایت شما برای مشاهده کالاها ابتدا به دسته بندی مراجعه نموده و کالا مورد نظر خود را از این طریق می یابد . در صورت نداشتن دسته بندی مشخص و منظم ممکن است کاربری که به هدف خود نرسیده است سایت شما را ترک کند . به همین سبب ابتدا باید کالاهای خود را در قالب دسته بندی های مشخص در سایت خود درج نمایید .


2- معرفی محصولات :

یکی از بخش های جذاب سایت دیجی کالا بخش معرفی و برسی تخصصی آن می باشد ، که کاربر می تواند از آن طریق اطلاعات کاملی در مورد محصول مورد نظر خود بیاید شما نیز باید در سایت خود بخشی را برای این کار اختصاص دهید . 


3- جستجو پیشرفته :

اکثر افراد برای خرید سیستم های کامپیوتری مشخصات مشخصی در نظر دارند . با وجود بخش جستجوی پیشرفته در سایتان به کاربران این امکان را می دهید که به راحتی به محصولاتی که در محدوده مخشخصات مورد نظر آنها هستند را مشاهده و انتخاب نمایند .


4- مقایسه :

با جستجو و فیلتر کردن کالا ها براساس مشخصاتشان در طراحی یک سایت فروشگاه کامپیوتر ، کاربران نیاز دارند تا کالاها را با هم مقایسه نموده و به مزایا و معایب هر کدام پی ببرند . به همین سبب این امکان یک امکان پرکاربرد در  اکثر سایت ها از جمله طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر می باشد . 


5- امکان نظر گذاری و سوال و جواب توسط کاربران :

دانستن نظر افرادی که از محصول خاصی استفاده نموده اند در فرآیند خرید یک محصول دیجیتال تاثیر گذار می باشد  به همین سبب بهتر است در طراحی وب سایت فروشگاه کامپیوتر بخشی را با این عنوان قرار دهید . 


6- نمایش محصولات مرتبط :

محصولات مرتبط از دیگر بخش های پرکاربرد در طراحی وب سایت فروشگاه کامپیوتر می باشد . که در پایین هر محصول محصولاتی هم رده با آن را پیشنهاد نماید .

و...


امکاناتی دیگر در طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر می توان قرار داد که به فرآیند خرید کاربرانتان کمک نماید . توجه نمایید که هر چه کاربرانتان برای یافتن یک کالا راحت تر اقدام نمایند ، مسلما بعدا نیز بیشتر به سایت شما مراجعه خواهند نمود . به همین سبب بهتر است خود را به جای کاربر قرار داده و همه موارد را برای سهولت دسترسی کاربر در نظر بگیرید . 

نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر ما تماما از این امور تبعیت نموده اند و می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشند . پس هم اینک برای سفارش طراحی سایت فروشگاه کامپیوتر اقدام نمایید . با ما تماس بگیرید .