طراحی سایت فروشگاه فیلم

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.

طراحی سایت فروشگاه فیلم


یکی از طراحی سایت های محبوب که دارای بازدید کنندگان بسیاری نیز هستند طراحی سایت فروشگاه فیلم  می باشد . سایت فروشگاهی فیلم و سریال اگر به درستی طراحی شود و می تواند بازدید کنندگان بسیاری را جذب نموده و از این راه به کسب درآمد بپردازد . 

عمده درآمد این سایت ها از طریق تبلیغات در سایت هاست . به عبارت دیگر شما با طراحی سایت فروشگاه فیلم موفق می توانید کسب درآمدی از طریق قرار دادن تبلیغات در سایت تان قرار دهید . 


از بزرگترین سایت های فیلم سایت youtube می باشد . در ایران نیز سایت هایی مانند آپارات هستند که به شهرت رسیده و توانستند درآمد بالایی از این طریق جذب نمایند . 

در حال حاضر روزانه هزاران نفر در ایران به دنبال دانلود و یا خرید فیلم و سریال مورد علاقه خود می باشند که عمده این جستجو ها از طریق موتور جستجوی گوگل انجام می شود . به همین سبب شما باید علاوه بر طراحی سایت فوشگاه فیلم به فکر بهینه سازی سایت خود نیز باشید ، زیرا کسب رتبه های برتر در گوگل می تواند بازدید کنندگانی بسیاری را به سایت شما بیاورد .


نکاتی برای موفقیت طراحی سایت فروشگاه فیلم :


مسلما افراد بسیاری می تواند به طراحی سایت فروشگاه فیلم بپردازند ، اما اگر شما می خواهید در این راه موفق باشید و هدف بلند مدتی را برگزیده اید ، پس باید مواردی را رعایت نمایید . ابتدا باید طراحی سایت فروشگاه فیلم خود را به شرکتی بسپارید که دارای نمونه کارهای مرتبط و موفقی باشد . پس ابتدا نمونه کارهای شرکت های مختلف را بررسی نموده و مقایسه نمایید .

یکی از موارد مهم در طراحی سایت فروشگاهی دسته بندی منظم محصولات می باشد . طبق یک اصل کاربران سایت شما باید نهایتا با سه کلیک به محتوای دلخواه خود دست پیدا کنند . گاها در برخی از سایت ها کاربران وارد سایت می شوند اما چون نمی توانند به راحتی به محتوا خواسته شده دست پیدا کنند ، سریعا سایت را ترک می کنند ، و این امر نرخ پرش کاربر را در سایت شما بالا برده که یک امتیاز منفی در سئو به شمار می رود . 

در صورتی که حتی ممکن است مطلب مورد نظر در سایت شما وجود داشته باشد . 

به همین سبب در منو سایت خود محصولات خود را دسته بندی نموده و قرار دهید . در سایت فروشگاه فیلم شما می توانید فیلم ها و سریال های خود را براساس کشور سازنده و نوع فیلم اعم از : اکشن ، عاطفی ،  عاشقانه ، خانوادگی ، معمایی ، کودک و .... تقسیم بندی نمایید .از دیگر قابلیت های پیشرفته در طراحی سایت فروشگاه فیلم امکان فیلتر کردن براساس نویسنده ، کارگردان و یا بازیگران می باشد ، به طوری که فردی که علاقه مند به تماشای فیلم های کارگردان خاصی است به راحتی بتواند به تمامی فیلم های کارگردان دلخواه خود دست یابد .


ظاهر گرافیکی مناسب و جذاب و سبکی و سرعت بالا نیز از جمله مواردی است که در تمام سایت های فروشگاهی باید رعایت شود .

شرکت وبیکس با سالها سابقه در زمینه طراحی وب سایت فروشگاهی ، به ارائه خدمات طراحی وب سایت فروشگاه فیلم نیز می پردازد و با بهره گیری از نیرو مجرب و حرفه ای در این زمینه و دارا بودن نمونه کارهای قوی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد . 


همچنین با یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان فنی ما می توانید گامی مطمئن در زمینه راه اندازی سایت فروشگاه فیلم بردارید و از این طریق به افزایش فروش و کسب درآمد خود کمک کنید . با ما تماس بگیرید .