طراحی سایت فروشگاه لباس


قالب سایت دیجی استایل
قالب سایت مدیسه
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

طراحی سایت فروشگاه لباس


طراحی سایت فروشگاه لباس از جمله سایت ها فروشگاهی می باشد که می تواند برای شما مفید باشد . اگر شما قصد راه اندازی یک فروشگاه لباس را دارید طراحی سایت فروشگاه لباس آنلاین می تواند برای شما مناسب باشد . 

برخلاف بوتیک های سنتی ، هزینه راه اندازی فروشگاه لباس مقرون به صرفه تر می باشد . زیرا نیاز به پیدا کردن یه مکان ، اجاره یا خرید یک مغازه وجود ندارد . همچنین شما نیازی به استخدام چندین فروشنده برای مدیریت فروشگاه لباس ندارید . 


طبق آمار سال 2007 هر ساله تقریبا 20 میلیارد پوشاک خریداری می شود که البته بیشتر این خریدها از طریق فروشگاه فیزیکی انجام می پذیرد اما اگر شما بتوانید یک فروشگاه لباس خوب راه اندازی نمایید و پوشاکی خاص که در دسترس تمامی افراد قرار نمی گیرید را در آن قرار دهید می توانید بازار گسترده ای و فرصت کسب و کاری را از آن خود کنید . 

به همین سبب با طراحی سایت فروشگاه لباس و تلاش در این حوزه می توانید به موفقیت و فروش دست یابید . در ادامه به نکاتی می پردازیم که می تواند در طراحی سایت فروشگاه لباس برای شما راهنما باشد . 


نکاتی برای طراحی سایت فروشگاه لباس :


1- ابتدا باید بازار کاری و مخاطبان خود را مشخص نمایید . به عبارت دیگر حوزه فعالیت خود را انتخاب نمایید . قصد شما فروش آنلاین لباس زنانه است یا مردانه ؟ همچنین می توانید به فروش لباس بچه گانه بپردازید . فروشگاه هایی هستند که به فروش انواع لباس می پردازند . اما راه اندازی در یک حوزه خاص هم می تواند برای شما مفید واقع شود . زیرا مردم برای خرید اغلب به متخصص مراجعه می نمایند . 


2- نکته بعد انتخاب یک مکان برای نگه داری پوشاک است . البته بسیاری از افرادی که یک فروشگاه لباس فیزیکی دارند هم به طراحی سایت فروشگاه لباس برای خود می پردازند تا علاوه بر بازار فیزیکی و ارائه محصولات به مشتریان حضوری در فضای مجازی هم فعالیت کرده و بتواند مشتریان از اقصی نقاط کشور داشته باشند که این مئله مسلما در افزایش درآمد آنها موثر واقع شد . در صورتی که شما صرفا قصد فعالیت در فضای مجازی دارید بهتر است مکان مناسبی را برای نگه داری پوشاک خود در نظر بگیرید . این مکان حتی می توانید یکی از اتاق های منزل شما باشد . 


3- مورد بعدی مشخص نمودن نوع فروش شماست و آیا شما قصد فروش محصولات خود را به صورت عمده را دارید . و یا به خرده فروشی می اندیشید . البته می توانید در سایتتان دو نوع قیمت برای خرید عمده و خرده تعیین نمایید .


4- اطلاعات دقیقی از هر محصول در سایت خود درج نمایید . تصاویری از تمامی زوایای لباس گرفته و در سایت خود قرار دهید . سعی نمایید تا عکس های مناسب باشد تا بیننده به خوبی بتواند به نوع و جنس لباس پی ببرد . علاوه بر آن اندازه و جنس پوشاک را در صفحه مربوط به هر کالا به صورت دقیق مشخص نمایید .


5-  مشخص نمودن روش حمل و نقل نکته ی دیگری در طراحی سایت فروشگاه پوشاک می باشد . آیا محصولات خود را از طریق پست ارسال می نمایید یا از طریق پیک ؟ در  فروشگاه لباس خود این موارد را به همراه هزینه حمل و نقل و مدت زمان ارسال کاملا مشخص نمایید تا خریدان در هنگام خرید  با دید باز تری اقدام نمایند .


6- نکته دیگر که برای خریداران شما حائز اهمیت می باشد ، نحوه پرداخت می باشد . در طراحی سایت فروشگاهی شما می توانید چندین روش را برای پرداخت مشخص نمایید . از جمله پرداخت درب منزل ، پرداخت کارت به کارت ، پرداخت آنلاین و ... البته برای جلب اعتماد مشتریانتان شما باید از شرکت ای نماد ، نماد اعتباری دریافت نمایید .


خلاقیت در طراحی سایت فروشگاه لباس : 


مسلما خلاقیت در هر کاری می تواند برای کار سودی را به دنبال داشته باشد . در طراحی سایت فروشگاه لباس هم شما با ایده پردازی و خلاقیت می توانید بازدید کنندگان سایتتان را به سمت خرید جذب کنید . برای مثال در فروشگاه ها لباس حرفه ای شما می توانید با آپلود عکسی از خود قبل از خرید لباس ابتدا آن را در تن خود ببینید که این خلاقیت می تواند بسیار کمک کننده به فروشگاه های لباس باشد . یا اینکه می توانید با انتخاب یک لباس ست مناسبی را به خریداران توصیه نمایید. 


بهینه سازی سایت فروشگاه لباس :

بعد از طراحی سایت فروشگاه لباس از یک متخصص سئو برای بهینه کردن سایتتان در موتورهای جستجو از جمله گوگل کمک بگیرید . بهینه سازی سایت می تواند در روند کسب درآمد شما تاثیر بسیار خوبی داشته باشد . مسلما بدون کار بر روی سئو سایتتان نمی توانید موفقیت زیادی را به دست آورید . 


ما در وبیکس با دارا بودن نمونه سایت های فروشگاه آنلاین لباس دارای تجربه بالایی در این زمینه می باشیم . برای اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه طراحی وب سایت فروشگاه لباس با ما تماس بگیرید .