طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا


قالب سایت دیجی کالا
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا


طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا توسط چه کسی انجام شده است ؟ علت موفقیت طراحی سایت دیجی کالا چیست ؟ سایت دیجی کالا چه مواردی را رعایت نموده است تا به این موفقیت برسد ؟ چه مراحلی طی شد تا دیجی کالا به این موفقیت برسد ؟ چگونه می توان سایتی همانند دیجی کالا طراحی نمود ؟ هزینه طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا چقدر می باشد ؟ طراح سایت دیجی کالا چه کسی است ؟


این سوالات ، سوالاتی است که برای افراد بسیاری پیش آمده است . موفقیت روزافزون سایت دیجی کالا موجب شده بسیاری افراد به فکر راه اندازی سایتی مشابه دیجی کالا باشند . مسلما موفقیت دیجی کالا در مدت زمان کوتاه حاصل نشده بلکه این موفقیت نیاز به تلاش فراوان و تخصص در این زمینه دارد .  

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا را می توان بهترین سایت فروشگاهی در ایران نامید که به فروش و درآمد بالایی دست یافته است . رشد چشمگیر  خرید و فروش کالا به صورت آنلاین در سایت های فروشگاهی ، بیانگر موفقیت در این حوزه است . موفقیت فروشگاه های اینترنتی بسیاری از افراد را بر آن داشت که به طراحی سایت فروشگاهی بپردازند .  

امروزه اکثر افراد سایت دیجی کالا را می شناسند و بسیاری از افراد بارها از این سایت خرید کرده اند . سایت دیجی کالا علاوه بر فروش محصولات مانند موبایل ، تبلت ، کامپیوتر و سایر محصولات دیجیتالی ، به فروش محصولاتی همانند لوازم شخصی ، لوازم خانگی و حتی خودرو می پردازد و تا کنون توانسته موفقیت های بسیاری کسب نماید .


در ادامه به بررسی سایت دیجی کالا پرداخته و عوامل موفقیت سایت دیجی کالا را بیان می کنیم . 


موفقیت طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا : 


دسترسی آسان :

یکی از نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی که حتما باید به آن توجه ویژه ای نمود راحتی دسترسی به محصولات برای کاربران می باشد . دسته بندی منظم و دسترسی سریع از ویژگی های بالقوه دیجی کالا می باشد . شما از قسمت منو سایت و دسته بندی مشخص به راحتی و با حداکثر سه کلیک می توانید به محصول مورد نظر خود دست یابید که یک مزیت طراحی وب سایت فروشگاه دیجی کالامی باشد .


جستجو پیشرفته :

از مزیت های دیگر یک سایت فروشگاهی حرفه ای ، قابلیت جستجو و فیلتر گذاری مناسب می باشد که این امر در طراحی سایت دیجی کالا هم مورد توجه قرار گرفته است . قابلیت جستجو پیشرفته به شما این امکان را می دهد که محدوده اجناس را براساس ویژگی مورد نظرتان کوچک کنید تا راحت تر بتوانید انتخاب نمایید . برای مثال اگر شما قصد خرید در بازه قیمتی خاصی را دارید با انتخاب محدوده قیمت تان تنها کالاهای در آن محدوده را مشاهده نموده و سریع تر می توانید خرید کنید . 


گرافیک سایت :

سایت فروشگاهی دیجی کالا از طراحی گرافیکی ساده و در عین حال زیبایی بهره می برد که باعث شده هم از لحاظ سئو مناسب باشد و هم برای کاربران جذاب باشد . به نمونه های طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا در سایت وبیکس مراجعه نمایید .
طراح سایت دیجی کالا کیست ؟

طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا توسط یک تیم داخلی انجام می پذیرد . این تیم در داخل شرکت دیجی کالا مستقر هستند و زیر نظر مدیران این شرکت فعالیت می کنند . البته شرکت وبیکس با بهره گیری از افراد متخصص و آشنا به علوم روز می تواند سایتی مشابه دیجی کالا برای شما طراحی نماید . برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .


امکانات طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا :

سایت دیجی کالا دارای امکاناتی می باشد که روز به روز بر آن افزوده نیز می شود . در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم .


دسته بندی منظم و دسترسی راحت به هر دسته بندی 

قابلیت جستجو پیشرفته به منظور سهولت دسترسی به هر محصول 

صفحه مختص هر محصول 

ثبت نام مشتریان 

قابلیت فیلتر کردن محصولات با خصوصیات مشخص شده 

قابلیت مقایسه چند محصول برای خرید آسان تر

بخش نقد و بررسی تخصصی برای هر محصول که تاثیر بسیار خوبی در سئو سایت دارد .

قسمت نظرات در انتهای هر محصول که موجب می شود کاربران در ایجاد محتوای سایت همکاری نمایند .

بخش محصولات مرتبط که می تواند کاربران را برای انتخاب یک کالا راهنمایی نماید 

بخش وبلاگ برای درج محتوا که در بهینه سازی سایت تاثیر گذار می باشد .


هزینه طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا چقدر است ؟


همان طور که می دانید هزینه طراحی سایت فروشگاهی به امکانات و ویژگی های سایت بستگی دارد و نمی توان یک قیمت مشخصی برای آن بیان نمود . شرکت های بسیاری به طراحی سایت مشابه دیجی کالا اقدام نموده اند . اما مهم آن است که این سایت تا چه حد بتواند نیاز های شما را برطرف نماید . 


ما در شرکت وبیکس با تکیه بر تجربه و تخصص کادر فنی شرکت سایت های بسیاری را مشابه سایت دیجی کالا طراحی نموده ایم که کسب رضایت کاربران ما نشانگر اعتبار ما می باشد . برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا هم اینک با ما تماس بگیرید .