وبیکس

وبیکس:

وبیکسچشم انداز طولانی در امر تحقیق و توسعه ، خدمات و بروز رسانی از آن دسته اهداف همیشه گی و بلند مدت وبیکس میباشد.چشم اندازی که با مراجعه به پشتوانه ما این این اهداف را مورد تایید قرار می دهد.که نشان دهنده بروز رسانی از زمان پیدایش شرکت و رضایتمندی مشتریان عزیز می باشد.گروه وبیکس طراحی وب سایت را با توجه ،کسب و کار های محتلف ، خواسته های مشتریان و نیز مقدار هزینه در نظر گرفته شده به نحوی که رضایت مشتری را جلب کند انجام می دهد.

طراحی گرافیکی وبیکس:

منظورازطراحی گرافیکی رنگبندی و طراحی کلی سایت است،مراجعه کننده به سایت تنها چیزی که می بیند رنگ بندی و طراحی سایت می باشد که باید نسبت به صنف مورد نظر و لوگوی سازمانی طراحی شود.در بعضی از صنوف باید از رنگهای متین استفاده کرد و بر عکس.به همین دلیل انتخاب طرح گرافیکی لازم از حساسیت خاصی بر خوردار است. گروه وبیکس با توجه به نیاز های مشتریان و نیز با وجود رزومه قوی در این زمینه می تواند شما را همراهی کند.

بهینه سازی سایت:

امروزه علاوه بر طراحی سایت ،بیشتر کسب کار ها تقاضا برای معرفی به موتورهای جستجو دارند.به طوری که در رتبه بندی موتور های جستجو بتوانند در رده بالا تری قرار گیرند.تیم وبیکس با توجه به نیاز شما می تواند در مورد بهینه سازی برای موتور های جستجو که جزو نیاز های مشتری است پاسخ گو باشد. تجارت شما را نوین معماری می کنیم،شعار اصلی وبیکس است.که با توجه به پشتوانه و چشم اندازهای این تیم همیشه سعی در عملی کردن این شعار بوده است. که بر این اساس تولید خود را مطابق با استانداردهای جهانی انجام میدهد. اینترنت با سرعت سرسام آوری در حرکت است این شما هستید که باید به آن بپیوندید.